• Home
  • Inne
  • Kim jestem i co tu robię? Kilka słów o mnie

Kim jestem i co tu robię? Kilka słów o mnie

Pierwszy wpis na blogu postanowiłem przeznaczyć na przedstawienie się Wam i  zdradzenie jego tematyki.

jaPrzede wszystkim jestem Konrad, pochodzę z Nowego Targu, jednak na co dzień mieszkam w Krakowie, gdzie studiuję i mieszkam razem z dziewczyną, która pomaga mi w prowadzeniu tego bloga… i w ogóle w życiu 😉 Studiuję dietetykę na KWSPZ, a w weekendy pracuję na kuchni w knajpie. Jeszcze kilka lat temu ważyłem 130kg i byłem zagorzałym mięsożercą. Przez ponad 2 lata pracowałem w rodzinnej miejscowości w zakładach mięsnych przy produkcji wędlin. Obecnie moja waga to około 85kg i od początku 2014 roku jestem na diecie roślinnej.

Ja

Od dłuższego czasu chodził za mną pomysł stworzenia jakiegoś tematycznego bloga. Na początku miało być to coś stricte związanego z odżywaniem, ale jadąc autobusem nagle wpadła mi do głowy nazwa blendman i na tyle mi przypadła do gustu, że postanowiłem stworzyć właśnie takiego bloga.

A czego można się tutaj spodziewać? Przede wszystkim przepisów, do których potrzebny jest blender. Od past i sosów aż po desery. Wszystkie przepisy są oczywiście wegańskie!

[Ocena: 0]

Konrad Budzyk

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Beata

Jestem pod wrażeniem twojej przemiany!
Ps. Fajny pomysł na blog.

malgosia

Gratuluję Ci tej zmiany i życzę przede wszystkim utrzymania tej wagi na stałym poziomie!! Powodzenia w blogowaniu i zapału do tego 😉

Filip

Stary, jesteś zajebistym ziomeczkiem. Wszystkiego dobrego, tak trzymaj!

3
0
Masz pytanie? Spodobał Ci się przepis? Skomentuj!x